درباره ما

105020

راه اندازی:

10 / 08 / 1397

مؤسسین:

خروجی 1393  – کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی گرایش تولید –  دانشگاه یزد – سید محمد عرب فراشاهی

خروجی 1390 – کارشناسی مدیریت صنعتی – دانشگاه یزد – حسین حسین پور ثانی آبادی

بخش استعدادیابی با مؤسسه “باشگاه ذهن انگیزی طوبی ((بط))”

هدف:

آموزش دادن و آموزش دیدن ساده با زبانی قابل فهم از جنس خود با امکانات در دسترس / کمک به هم نوع و دست گیری بجای مچ گیری / بهره مالی از داشته ها

شرح ماوقع:

از آنجایی که ما مردم به ذخیره کردن هر چیزی علاقه مندیم و شاید برای مدت مدیدی سراغی از داشته هایمان نگیریم و صرفاً جهت استفاده برای روز مبادا، بفکر انباشتیم؛ برآن شدیم تا بجای زبان خیر، محیطی خیر فراهم کنیم تا لااقل از خودمان شروع کرده باشیم و بتوانیم دیگران را بدین سو کشانیده و از پتانسیل های یکدیگر کمال استفاده را ببریم.

این قاعده مشمول اکثر دانشجویان، پژوهشگران، هنر آموزان، متخصصان و …  نیز می شود که در  لپ تاپ، کامپیوتر، فلش یا موبایل خود فایل هایی دارند که قبلاً مورد استفاده آن ها بوده ولی الان …، به همین دلیل تصمیم گرفتیم با راه اندازی سایت “105020” امکان استفاده فایل هایتان را فراهم کرده و حداقل درآمدی نیز برایتان رقم زنیم. شاید به تعبیری 105020 حکایت روز مباداست.

شایان ذکر است در 105020 شما می توانید به راحتی یک حساب کاربری برای خود تعریف کنید و فایل های خود را آپلود کرده، توضیحاتی درباره آن نوشته، آن را تبلیغ نموده و به فروش برسانید و  کسب درآمد کنید. همچنین با توجه به امکاناتی که سایت دارد می توانید بازاریابی را به عهده دیگران قرار داده و درصدی از فروش را به بازاریاب اختصاص دهید.

شعار:

ترغیب بجای ارائه

و

امیدواریم توانسته باشیم با راه اندازی این سیستم، بستری برای کمک علمی به دیگران، ترغیب برای آموزش، افزایش سرانه مطالعه و کتاب خوانی و دست آخِر  امکان درآمدزایی برای برخی از هموطنان خود فراهم کرده باشیم. همچنین آگاه باشید شما می توانید هر نوع آموزشی که فکر می کنید نیاز مردم هست و برایشان جذاب برای ما ارسال نمایید و در صورت تأیید بنمایش درآید.